قوانین و شرایط
به سایت ALA Communications & Massive Data LLC خوش آمدید. قوانین و شرایط را لطفا کامل بخوانید.

قوانین و مقررات

برای دانلود فایل PDF قوانین و مقررات کلیک کنید.

به سایت آپلود سنتر اتم خوش آمدید

لطفا قوانین و ضوابط را کامل و با دقت بخوانید.

شامل مطالبی است که ممکن است شما را با استفاده از این سیستم منصرف کند.

کسانی که می توانند از سرویس اتم استفاده کنند

قبل از ثبت نام و استفاده از سرویس ما این را در نظر داشته باشید که فقط به افراد بالای ۱۳سال سرویس می دهیم و در غیر اینصورت ما پاسخگوی هرگونه سوءاستفاده از فایل ها و حریم شخصی افراد زیر ۱۳سال نخواهیم بود. (این  امر فقط برای‌جلوگیری از افراد سوءاستفاده گر در رابطه با مسائل غیر قانونی و و یا غیر مجاز است)

سیستم دانلود سنتر اتم راهیست نوین در راستای انتشارفایل با دیگر افراد بصورت خصوصی و در شبکه های اجتماعی بصورت عمومی، همه کاربران باید قوانین ما را در مورد "رفتار آنلاین و قوانین  حق تکثیر "موافقت کنند.

کسانی که دارای فایل های خلاف قوانین "رفتار آنلاین و حق  تکثیر"  هستند، نباید از سرویس اتم استفاده کنند و درصورت مشاهده چنین فایلی حتما از سیستم حذف خواهد شد و دسترسی کاربر بارگذاری کننده نیز به سیستم و فایل هایش قطع خواهد شد.

امنیت و حفظ حریم خصوصی

کاربران عزیز باید خود این درک ‌را داشته باشند که فایل هایشان را بر روی سرورهای ابری اتم بارگذاری میکنند و نیز باید توقع هرگونه خطر احتمالی برای فایل های خود را داشته باشند، هرچند تیم اتم نهایت سعی خود را میکند تا سرورهای ابری خود را به بهترین نحو و با استفاده از سیستم های روز امنیتی به شما ارائه و بک‌آپ های ساعتی از سرور های خود ذخیره کند. اما با این حال هیچوقت نمیتوان تضمین صددرصد حفاظت از فایل ها را کرد و در صورت بروز هر گونه مشکل دانلود سنتر اتم آن را برعهده نخواهد گرفت.

اما درین بین ضمانت صددرصد این را خواهیم کرد که اطلاعات شخصی شما را تحت هیچ شرایطی در اختیار کسی قرار نخواهیم داد، بر خلاف خیلی از وبسایت های دیگر که ایمیل شخصی کاربران را بفروش میرسانند و یا در زمینه های تبلیغاتی استفاده میکنند ما این کار را انجام نخواهیم داد و هیچ استثنایی این مساله را در بر نخواهد گرفت مگر زمان  در خطر افتادن حریم شخصی کاربری یا زیرپا گذاشتن حقوق ناشری که اطلاعات نقض کننده قوانین را در اختیار مراجع قضایی مربوطه خواهیم گذاشت.

استفاده از سیستم اتم

مرکز دانلود اتم برای هر نوع استفاده شخصی و تجاری همگام‌با قوانین ما طراحی شده است و با کمال میل سیستم را در خدمت شما قرار خواهیم داد حتی درصورت استفاده تجاری.

و ما حتی منتظر پیشنهادات گرم شما نیز هستیم تا زمینه‌ خدمات خود را با شما همسطح کنیم.

پیشنهادی دارید؟ از طریق ارتباط با بخش پشتیبانی اتم و مطرح کردن

پیشنهاد خود در کمتر از ۲۴ساعت به شما پاسخ می دهیم و درصورت نیاز با شما تماس خواهیم گرفت.

ارتباط با بخش پشتیبانی

حق مدیران اتم

 هر زمان که نیاز به تغییر در هر قسمت از سایت (قسمت پنل کاربری، صفحه اصلی و یا حتی صفحه قوانین استفاده از اتم) پیدا کند مدیران ما در هر شرایط حق تغییرات لازم را دارند، حتی اگر بدون اطلاع قبلی باشد، ما نیز تا حد امکان از بروز چنین موضوعی جلوگیری خواهیم کرد و شما را از تغییرات انجام شده مطلع خواهیم کرد.
اتم حق این را دارد حتی قسمتی و یا تمام سرویس های خود را در هر زمان که بخواهد قطع دائمی و یا قطع موقت کند.

گاهی اوقات به دلایلی نیاز می شود تا فایل هایی از سرور حذف شوند، فایلهایی که مدیران ما بصلاحدید خود مناسب سرویس اتم نمیدانند، از قبیل:

  • فایل های غیر قانونی
  • غیر اخلاقی
  • توهین آمیز
  • تهدید آمیز
  • اعتراض آمیز
  • دروغین
  • فایل هایی که حق تولید کننده آن فایل و یا نویسنده فایل را زیر پا بگذارد.
  • فایل هایی راکه قوم یا دینی را زیر سوال ببرد و باعث اعتراض آن دین یا قوم هدف شود

لازم است که بدانید این سیستم در بیش از ۱۹ کشور مختلف دنیا فعالیت دارد و در اولویت طابع قوانین اسلامیست اما به هیچ وجه اجازه توهین، تمسخر و تهمت به هیچ یک از قوم، کشور، دین یا مذهب های رایج دنیا را نخواهیم داد.

اطلاعات کپی رایت/حق نشر

مرکز دانلود و آپلود اتم این ادعا را نمیکند تا نام و نشانی ناشر فایل را در زیر هر فایل ثبت کنید.
از آنجا که مسئولین مربوط به بخش فایل های آپلود شده با فایلی شامل نقض حقوق ناشر برخورد کنند آن فایل ها را از روی سرور حذف خواهند کرد، برای ادعای اینکه آن فایل حق ناشر را زیر پا نمیگذارند نیاز است تا اطلاعات زیر را ارائه دهند:


- ارائه یک امضای فیزیکی یا الکترونیکی از صاحب حق نسخه یا شخص مجاز به عمل در طرف آن؛
- توضیح کار کپی رایت ادعا شده که نقض شده است؛
- اطلاعات تماس شما، از جمله آدرس، شماره تلفن و ایمیل شما؛

مدعی میتواند از فرمی که در منوی پاصفحه سایت درج شده با عنوان "گزارش فایل" دلیل نقض و نام و آدرس فایل را بیان کنید و پیگیری های لازم را انجام خواهیم داد.

تمامی مطالب گفته شده فقط و فقط برا رفاه و امنیت شماست ما نیز این تقاضا را از شما داربم تا رعایت لازم را منظور فرمایید.

بهترین نیستیم اما...

میتوانیم سرویس خود را به بهترین شکل انجام دهیم